O firmie

SYNERGY Sp. z o.o. działa od 2012 roku i skutecznie wychodzi naprzeciw rosnącym potrzebom w zakresie obsługi biznesu.

Klientami naszymi są spółki prawa handlowego, stowarzyszenia, fundacje oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.

Prowadzimy nie tylko pełną obsługę księgową oraz kadrowo-płacową, ale również wspieramy przedsiębiorców m.in. poprzez świadczenie usług doradczych, szkoleniowych oraz w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Oferujemy pomoc w organizacji działu księgowości, kadr i płac w nowo powstających przedsięwzięciach oraz reorganizujemy pracę tych działów w firmach już istniejących. Nasza oferta zawiera również usługi w zakresie prowadzenia, rozliczania i audytu projektów unijnych oraz audytu i kontroli działalności firmy.

Dzięki realizacji szeregu specjalistycznych usług dysponujemy własną, doświadczoną i zweryfikowaną kadrą a także współpracujemy z krajowymi i zagranicznymi ekspertami.

 

SYNERGY Sp. z o.o. działa na rynku w oparciu o licencję wydaną przez Ministra Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

 

W dniu 22 października 2014 r. SYNERGY Sp. z o.o. zostało wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.

 

Wpis znaleźć można pod adresem internetowym:

http://ris.praca.gov.pl/ris/index.ftl

 

 

 

 

Wybierając naszą rzetelność i doświadczenie stawiacie Państwo na swoje bezpieczeństwo i rozwój.