Audyt i kontrola w Twojej Firmie

Prowadzenie sprawnie działającej firmy w dzisiejszych czasach to właściwe zarządzanie ryzykiem. Nie każdy przedsiębiorca dysponuje wykwalifikowaną kadrą w zakresie audytu wewnętrznego aby sprawnie zarządzać ryzykiem. Nie każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę ze skutków złego zarządzania ryzykiem lub braku takiego zarządzania. Nie każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z konieczności zastosowania mechanizmów kontrolnych w swojej firmie. Nie każdy przedsiębiorca wie jak duże straty ponosi w związku z brakiem zidentyfikowania czynników ryzyka w swojej firmie. Brak świadomości istnienia czynników wpływających destrukcyjnie na działalność firmy to szybka droga do destabilizacji prowadzonego biznesu.

 

Firma Synergy dysponuje kadrą posiadającą certyfikaty międzynarodowe w zakresie audytu wewnętrznego oraz doświadczenie praktyczne.

Wskażemy czynniki destabilizujące ład organizacyjny w firmie. Pomożemy zidentyfikować ryzyko, ocenić je oraz doradzić jak go ograniczyć. Niezależni eksperci z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą audyt w każdej firmie.